Jak Verdikto funguje?

Potřebujete právníka, ale nevíte, na koho se obrátit? Na Verdikto.cz získáte odpověď na všechny právní otázky. Ať už hledáte odpověď na konkrétní právní dotaz nebo potřebujete pomoci s řešením životní situace, na Verdikto naleznete vše přehledně na jednom místě a za předem stanovené ceny!

Právní poradna online

Potřebujete rychlou a srozumitelnou radu právníka? Poté využijte službu online právní poradny Verdikto. Jednoduše popište váš dotaz a vyberte si z nabízených tarifů. Odpověď některého z našich více než 80 zkušených právníků obdržíte do druhého dne. A nebojte se, naši právníci mluví lidskou řečí, odpovědi jsou tedy srozumitelné a pomohou vám vyřešit vaši situaci.

Právní poradna návod Verdikto

Vybrat si můžete ze 3 nabízených tarifů:

  • Standard – odpověď obdržíte do 48 hodin, a to za cenu 199 Kč
  • Express – odpověď obdržíte do 24 hodin, a to za cenu 299 Kč
  • Telefonní konzultace – 30 minut konzultace s advokátem, a to za cenu 750

Platbu je následně možné provést platební kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány nebo bankovním převodem.

Životní situace

Řešíte obsáhlejší situaci a potřebujete právní pomoc a kompletní řešení právní záležitosti? Poté využijte některý z našich balíčků služeb „životních situací“. Jednoduše si vyberte službu, která nejlépe odpovídá vaší situaci a některého z advokátů, který danou službu nabízí.

Životní situace návod Verdikto

Poptávka služby „životní situace“ je nezávazná. Po vyplnění základních informací týkajících se vašeho případu se s vámi advokát spojí a vše spolu vyřešíte.

Jednotlivé právní služby

Nevybrali jste si z balíčků služeb řešících konkrétní životní situace? Nezoufejte, na Verdikto.cz naleznete vedle kompletních balíčků také stovky jednotlivých právních služeb. Jednoduše si zvolte oblast, které se vaše právní záležitost týká a vyberte si konkrétní právní službu. Následně si jen zvolíte toho správného advokáta, vyplníte vaše údaje a krátký popis vašeho případu a uhradíte službu. Advokát se s vámi následně spojí a vše s vámi vyřeší.

Jednotlivé právní služby návod Verdikto

Veškeré odpovědi v rámci právní poradny či jednotlivé právní služby jsou poskytovány výhradně advokáty zapsanými v České advokátní komoře.

Sledujte nás také na sociálních sítích: